wersja testowa serwisu

Wyładował swoją agresję na przystanku! Podczas policyjnej interwencji wcale nie było lepiej!

25-latek wyładował swoją agresję na przystanku! Podczas policyjnej interwencji wcale nie było lepiej!
KMP Piotrków Trybunalski

Dzięki szybkiej reakcji świadka oraz piotrkowskich patrolowców 25-letni wandal wpadł chwilę po zdarzeniu. Nietrzeźwy mężczyzna wyładował swoje emocje na wiacie przystankowej. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut uszkodzenia mienia, co zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

20 października 2021 roku kilka minut po godzinie 15:00 dyżurny piotrkowskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że młody mężczyzna demoluje wiatę przystankową na ulicy Słowackiego. Osoba zgłaszająca była świadkiem tego zdarzenia i przekazała również rysopis wandala. 

- Na miejsce pojechał policyjny patrol. Kilkanaście metrów od miejsca zdarzenia mundurowi zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Jak się okazało, to właśnie on chwilę wcześniej wybił szybę wiaty przystankowej. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Zachowywał się agresywnie oraz wulgarnie. 25-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut uszkodzenia mienia. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności - informuje Izabela Gajewska z KMP Piotrków Trybunalski.