"Czołówka" w Krasiku, dwie osoby trafiły do szpitali. Krajowa 74 jest całkowicie zablokowana

wypadek-opoczno-902
fot. Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Poważne drogowe kłopoty na krajowej 74 - i nie chodzi tu o rolniczy protest, a o wypadek do jakiego doszło w Krasiku w powiecie opoczyńskim. W gminie Paradyż doszło do czołowego zderzenia dwóch osobówek, dwie osoby zostały przetransportowane do szpitali w Piotrkowie Trybunalskim i Opocznie. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło po godzinie 7.30. Na miejscu pracują opoczyńscy policjanci, którzy na ten moment ustalili wstępnie, że:

- 38-letni kierowca Audi wyprzedzając samochód ciężarowy z naczepą zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem Audi, w którym podróżowały dwie osoby. Obie trafiły do szpitali w Piotrkowie Trybunalskim i Opocznie - przekazuje nam asp.szt. Barbara Stępień, oficer prasowy KPP Opoczno.

Droga krajowa 74 na odcinku Opoczno - Piotrków Trybunalski jest w tym momencie całkowicie zablokowana. Służby zapowiadają, że blokada drogi może potrwać nawet do godziny 12. Zorganizowane zostały objazdy drogami lokalnymi.

- Prosimy o ostrożną jazdę. Warunki drogowe są dziś trudne i wymagają szczególnej ostrożności -  dodaje asp.szt. Barbara Stępień, z opoczyńskiej komendy.

CZYTAJ >>> Rusza strajk generalny rolników! Blokady dróg w setkach lokalizacji. Sprawdź mapę, które trasy omijać [Mapa]