Drogowe utrudnienia na DK 12 i 74. Ciąg dalszy remontów na "krajówkach". Gdzie tym razem napotkamy ekipy drogowców?

Drogowe utrudnienia na DK 12 i 74. Ciąg dalszy remontów na "krajówkach". Gdzie tym razem napotkamy utrudnienia?
Po zeszłotygodniowych pracach drogowców na DK 12 prowadzonych między Piotrkowem Trybunalskim, a Sulejowem, teraz kierowców utrudnienia czekają w samym Sulejowie. Od poniedziałku, 27 listopada do 1 grudnia możemy się spodziewać kolejnych utrudnień. Szczegół poniżej.

Od poniedziałku do środy (27 - 29 listopada) prace będą prowadzone zarówno na DK12, jak i na DK74. Uściślając chodzi o odcinek od skrzyżowania z DK12, ul. Piotrkowska/ul. Konecka w kierunku granicy miasta.  

- Na DK12 pracami objęty zostanie odcinek o 4,3 km w centrum miasta, z kolei w przypadku DK74 będzie to odcinek o długości 0,7 km - przekazuje Maciej Zalewski z GDDKiA.

Jak dodaje, po zakończeniu prac w samym mieście od czwartku do piątku (30.11 – 01.12) drogowcy wejdą z remontami na DK74 na kilometrowym odcinku Łysa Góra – Grębenice (od 28 km trasy do km 29).  

Ze względu na duże natężenie ruchu prace będą prowadzone poza szczytem komunikacyjnym (godz. 9.00 – 15.00) W miejscu, gdzie będą pracowały ekipy wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, kierowany ręcznie. Przewidywany czas oczekiwania na przejazd to 10 – 20 min. 
Apelujemy o rozwagę i cierpliwość. Sugerujemy także możliwość wyboru innej trasy.