wersja testowa serwisu

Gmina Gorzkowice: Już działa eSKARBONKA WOŚP-u. Jak wesprzeć zbiórkę?

wosp

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej! Za nieco ponad dwa tygodnie, 30 stycznia w całej Polsce i poza jej granicami zagra chyba największa Orkiestra na Świecie! Co warte podkreślenia już mozna wspierać Fundację Jurka Owsiaka przekazując datki za pomocą wygodnych i bezpiecznych e-skarbonek. Takową uruchomiono także w gminie Gorzkowice. Jak wpłacać datki? Szczegóły poniżej! 

Hasło tegorocznej akcji to „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci". Jak podkreślają przedstawiciele Fundacji WOŚP, oddziały i pododdziały okulistyki dziecięcej oraz wydzielone łóżka dziecięce w oddziałach okulistyki dla dorosłych działają w 25 ośrodkach w 17 miastach Polski. W całym kraju są również poradnie okulistyki dziecięcej, które wymagają wyposażenia w nowoczesny sprzęt okulistyczny. Dlatego też zebrane pieniądze podczas finału w 2022 roku zostaną przeznaczone na zakup m.in. angiografów dwupłaszczyznowych do leczenia siatkówczaka, najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci, lamp szczelinowych do diagnostyki przedniego odcinka oka, mikroskopów czy też stołów operacyjnych.

Gmina Gorzkowice już po raz drugi uruchomiła eSKARBONKĘ na którą można wpłacać środki na rzecz fundacji. Jest to wygodna forma wsparcia, która nie wymaga wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć w link TUTAJi przelać dowolną kwotę.