Koncert kolęd w Parafii św. Jacka i św. Doroty

epi
UM Piotrków Trybunalski

W najbliższą niedzielę, 7 stycznia w Parafii św. Jacka i św. Doroty odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Ludowego Szkoły Muzycznej I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim „Piotrkowskie Dudki" oraz Zespołu Ludowego Ziemi Piotrkowskiej „Piotrkowianie". 

Początek nowego roku to czas niewątpliwie wyjątkowy, ponieważ wszyscy wciąż czują unoszącą się w powietrzu świąteczną atmosferę. Jest to również czas, który chcemy utrzymać jak najdłużej. Będzie to możliwe dzięki nadchodzącemu wydarzeniu muzycznemu w naszym mieście. 

Już w najbliższą niedzielę przed piotrkowską publicznością w Parafii św. Jacka i św. Doroty przy ul. Wojska Polskiego 35 rozbrzmi koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Ludowego Szkoły Muzycznej I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim „Piotrkowskie Dudki" oraz Zespołu Ludowego Ziemi Piotrkowskiej „Piotrkowianie". Artyści zanurzeni w bogatym repertuarze kolędowo-pastorałkowym przeniosą publiczność w świat dźwięków, które wplątane są w magiczną aurę świąt.

Początek koncertu o godz. 16.00. Wstęp wolny. Wydarzenie odbywać się będzie pod patronatem prezydenta Krzysztofa Chojniaka.

Źródło: UM Piotrków Trybunalski