wersja testowa serwisu

Koszmarny wypadek policjanta na służbie. Jest apel o krew!

Koszmarny wypadek policjanta na służbie. Jest apel o krew!
Policja
Policjanci z komendy powiatowej w Opocznie i wojewódzkiej w Łodzi apelują o krew. Ten życiodajny lek jest potrzebny dla ich kolegi, Piotra Mączyńskiego, który w trakcie pełnienia służby uległ poważnemu wypadkowi. 

Do wypadku z udziałem opoczyńskiego policjanta doszło w poniedziałek, 13 września. Kierujący samochodem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu motocyklem policjantowi na służbie.

- W wyniku zdarzenia nasz kolega odniósł poważne obrażenia. Bardzo pilnie potrzebna jest krew bez względu na grupę - apelują mundurowi.

Zarówna opoczyńska policja, jak i komenda wojewódzka w Łodzi proszą o oddawanie krwi. Przy rejestracji należy podać imię i nazwisko poszkodowanego policjanta oraz szpitala, do którego ma ona trafić: Asp. Piotr Mączyński Szpital Powiatowy w Opocznie.

Krew można oddać także 14 września 2021 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Opocznie od godziny 10:00 oraz w godzinach porannych w Łodzi w RCKIK, ul. Franciszkańska 17/25. Dodatkowo w innych punktach krwiodawstwa w całym województwie.15 WRZEŚNIA BR. (środa) W GODZ. 9.00 - 12.00 ODBĘDZIE SIĘ ZBIÓRKA KRWI PRZED BUDYNKIEM KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W ŁODZI.