wersja testowa serwisu

Koszmarny wypadek w Grudnej. Dwie osoby ranne, kobieta w stanie ciężkim. Są utrudnienia!

Koszmarny wypadek w Grudnej. Dwie osoby ranne, kobieta w stanie ciężkim. Są utrudnienia!

Groźny wypadek na dk nr 74 w gminie Szczerców. W Grudnej na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwoje kierowców podróżujących autami trafiło do szpitala. Ze wstępnych informacji przekazanych przez rzecznika PSP w Bełchatowie wynika, że kobieta kierująca VW jest w stanie ciężkim. 

AKTUALIZACJA: Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 26-letnia kobieta za kierownicą volkswagena, jadąc dw 480 od strony Szczercowa w kierunku Widawy, nie zatrzymała się przed skrzyżowaniem, tym samym nie stosując się do znaku STOP i wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym prawidłowo od strony Ruśca 18-letnim kierowcy hyundaia.

Do zdarzenia w Grudnej doszło około godziny 12.30. Na skrzyżowaniu DK nr 74 z DW 480 zderzyły się dwa samochody osobowe - VW i Hyundaia. Wszystko wskazuje na to, że powodem wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Siła zderzenia była na tyle duża, że VW został odrzucony do przydrożnego rowu, to właśnie za kierownicą tego samochodu podróżowała kobieta, jak przekazał nam Michał Wieczorek, oficer prasowy PSP w Bełchatowie jej stan jest ciężki.

Na miejscu pracują służby straży pożarnej i policji. Dwie karetki pogotowia zabrały poszkodowanych kierowców do szpitala. W obu pojazdach poza kierującymi nikt inny nie podróżował. 

W miejscu wypadku występują utrudnienia. Policja kieruje pojazdy na objazdy. Na wysokości skrzyżowania ze światłami w Szczercowie kierowcy kierowani są na DW 480. Od strony Wrocławia pojazdy puszczane są przez policje wahadłowo.  


Zobacz zdjęcia: 
Wklej tutaj kod osadzenia...