wersja testowa serwisu

Najmłodsi mieszkańcy gminy Moszczenica na wakacyjnych zajęciach w GOKiS

Najmłodsi mieszkańcy gminy Moszczenica na wakazyjnych zajęciach w GOKiS
GOKiS Moszczenica

Rokrocznie Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy wychodzi do najmłodszych mieszkańców gminy z propozycją wakacyjnych zajęć. Jak informują pracownicy Ośrodka, chętnych nie brakuje. Tylko w pierwszym tygodniu wakacji, aż 77 dzieciaków pojechało do parku trampolin w Łodzi.

- Po okresie nauki zdalnej było widać, że dzieci spragnione są ruchu i wysiłku fizycznego. Po dwóch godzinach skakania było widać na ich twarzach zmęczenie ale i wiele radości i uśmiechu. W drugim tygodniu mali mieszkańcy naszej gminy skorzystali z atrakcji jakie czekały na nich w hali sportowej w Moszczenicy. Można było znów pobiegać grając w laserowy paintball w drużynach trzyosobowych. Była też możliwość zabawy w wirtualnej rzeczywistości. Kontrolę, jak przebiegają wakacje z GOKiS-em, dokonali wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek oraz przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Grzegorz Nowicki - relacjonuje Włodzimierz Kaźmierczak, koordynator akcji.

Przypomnimy, że wakacje z GOKiS-em dofinasowane są z tzw. kapslowego, czyli ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

- W kolejnych tygodniach przygotowaliśmy kolejne atrakcje. Będą na hali sportowej dmuchańce oraz turniej aut zdalnie sterowanych. Gorąco i serdecznie zapraszamy 10 sierpnia na wyjazd do Aquaparku Fala w Łodzi, gdzie na wszystkich czeka wiele wodnych atrakcji - dodaje W. Kaźmierczak.

Więcej o wakacyjnej ofercie GOKiS-u na stornie internetowej: www.gokis.moszczenica.eu