wersja testowa serwisu

Oskar Jamorski rządzi przy stole bilardowym! Młody zawodnik spotkał się z samorządowcami regionu piotrkowskiego

oskar
Gmina Moszczenica

Lista jego sukcesów jest długa, a talent i perspektywy na przyszłość bardzo obiecujące! Oskar Jamorski, bo o nim mowa, to mieszkaniec gminy Moszczenica, który doskonale radzi sobie przy stole bilardowym. Na przestrzeni ostatnich miesięcy młody zawodnik "zgarnął" kilka liczących się tytułów.

Oskar to drużynowy Mistrz Europy w Lasko- Słowenia 2021, srebrny medalista Mistrzostw Europy w odmianie 9 bil, brązowy medalista Mistrzostw Europy w odmianę 14/1. Młody mieszkaniec gminy Mosczenica zajmuje obecnie zajmuje I miejsce w rankingu East European Billiard Council - Dynamic Best of The East 2021.

Sukcesy Oskara docenili zarówno starosta piotrkowski Piotr Wojtysiak, jak i wójt Moszczenicy Marceli Piekarek. Nagrody wręczono na spotkaniu w Urzędzie Gminy w Moszczenicy. 

- Gratuluję sukcesów i dziękuję za promocję ziemi piotrkowskiej – mówił starosta Piotr Wojtysiak wręczając list gratulacyjny i nagrodę.

- Cieszę się, że mamy w naszej gminie tak wspaniałych młodych ludzi, którzy osiągają sukcesy na arenie międzynarodowej. To sama przyjemność wręczać takie nagrody – podkreślał wójt Marceli Piekarek, gratulując sukcesów Mistrzowi Europy.

Gratulacje od obu samorządowców odebrał również trener Bogusław Bereżny, który towarzyszył Oskarowi.