Piknik "Kręci Mnie Bezpieczeństwo Nad Wodą" na Słoneczku

IMG_1566
fot. poglądowe

Prezydent Miasta oraz Komendant Miejski Policji zapraszają na piknik „Kręci Mnie Bezpieczeństwo Nad Wodą". Wydarzenie odbędzie się w czwartek (20.06) w godz. 10.00-13.00 na miejskim kąpielisku „Słoneczko".

Sezon plażowy powoli się rozpoczyna, a słupki termometrów pokazują wysokie temperatury. W takich warunkach wiele osób szuka relaksu nad wodą, gdzie można się ochłodzić i zrelaksować. Bezpieczeństwo nad wodą to temat, który powinien być traktowany z najwyższą powagą, gdyż woda, choć jest źródłem odpoczynku i zabawy kryje w sobie wiele niebezpieczeństw.

Prezydent Juliusz Wiernicki oraz Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Radosław Malanowski zapraszają na piknik „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Wydarzenie odbędzie się w czwartek w godzinach od 10.00 do 13.00 na miejskim kąpielisku „Słoneczko". Oprócz informacji na temat bezpieczeństwa w programie znajdziemy także: pokazy ratownictwa, znakowanie rowerów, symulator dachowania, psy policyjne i ich szkolenie, pierwsza pomoc, konkursy oraz wiele gier i zbaw.