wersja testowa serwisu

"Piksel" ponownie zaprasza na filmowe seanse. Najbliższa projekcja 31 lipca

piksel
UM piotrków Trybunalski

31 lipca odbędzie się pierwszy po pandemicznej przerwie seans w piotrkowskim kinie studyjnym "Piksel". Zobaczymy wyjątkowy film „Poznajmy się jeszcze raz". 

Piotrkowskie kino studyjne Piksel działające przy Mediatece 800-lecia wznawia działalność po przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z COViD-19. Jeszcze w lipcu zobaczymy pierwszy seans po ponad roku przerwy. Pracownicy książnicy na powrót kina "Piksel" wybrali film wyjątkowy i bardzo pozytywny – francuską komedię „Poznajmy się jeszcze raz".

Romantyczny, nostalgiczny i fantastycznie zagrany, Błyskotliwa, świetnie napisana i wyreżyserowana komedia, która wskrzesza piękne wspomnienia, Pełen uroczej i pokrzepiającej serca nostalgii film o tym, jak ważne jest niezatracenie siebie w nieustannie zmieniającym się świecie – to tylko kilka pozytywnych relacji w prasie po premierze filmu, który będzie można zobaczyć w Mediatece-800-lecia.

Seans zaplanowano 31 lipca o godz. 18:00. Bilety kosztować będą 12 zł i 9 zł dla posiadaczy Piotrkowskie Karty Mieszkańca.