wersja testowa serwisu

Piotrków Trybunalski weźmie udział w rywalizacji o miano „Rowerowej Stolicy Polski"

Piotrków Trybunalski weźmie udział w rywalizacji o miano „Rowerowej Stolicy Polski".

Piotrków Trybunalski weźmie udział w rywalizacji o miano „Rowerowej Stolicy Polski". Fani jednośladów mogą wsiadać na rowery i „kręcić kilometry" dla naszego miasta.

Zasady rywalizacji są bardzo proste. Rowerzyści pobierają specjalnie stworzoną na potrzeby rywalizacji darmową aplikację, która rejestruje trasy i ich długości. Uczestnik sam decyduje, dla którego z miast „kręci kilometry".

Rywalizację o miano Rowerowej Stolicy Polski zaplanowano od 1 do 30 września. W tegorocznej edycji bierze udział ponad 30 miast. Miejscowość, dla której rowerzyści wykręcą najwięcej kilometrów wygrywa rywalizację i otrzymuje Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Już 1 czerwca rozpoczyna się oficjalny trening. Rozgrzewka potrwa do 16 sierpnia.

Trening to znakomita okazja aby poznać funkcjonalność bezpłatnej aplikacji Rowerowej Stolicy Polski. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może kręcić kilometry dla swojej drużyny.


Link do pobrania aplikacji dla systemu Android znajduje się TUTAJ, dla systemu IOS znajduje się TUTAJ.

Już dziś zachęcamy do pobierania aplikacji, aktywnego spędzania wolnego czasu na dwóch kółkach i „kręcenia kilometrów" dla naszego miasta.

Szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na stronie www.rowerowastolicapolski.pl.

Źródło: UM Piotrków Trybunalski