Piotrkowska "Dwunastka" świętowała swoje 40. urodziny! [Foto]

dsc2524-171144157_20240326-084529_1
UM Piotrków Trybunalski

Szkoła Podstawowa nr 12 ma już 40 lat. W miniony poniedziałek, 25 marca w placówce świętowano ten dostojny jubileusz. Nie zabrakło artystycznych występów uczniów, odwiedzin absolwentów, ale też wzruszeń, emocji i urodzinowego tortu.

Uroczyste obchody rozpoczął dyrektor placówki Łukasz Jakubowski, który w obecności licznie zgromadzonych gości przedstawił wszystkich znamienitych przyjaciół i współpracowników jednostki. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 przygotowali niezwykłą prezentację artystyczną, ukazującą historię szkoły od jej powstania aż do dzisiejszych dni.

Życzenia do uczniów oraz nauczycieli, zarówno tych obecnych, jak i tych, którzy przyczynili się do rozwoju szkoły w minionych latach skierował również prezydent Krzysztof Chojniak.

- Z okazji 40. rocznicy istnienia szkoły pragnę złożyć serdeczne życzenia wszystkim związanym z naszą placówką. To wyjątkowy moment, pełen wspomnień, osiągnięć i nadziei na przyszłość. Niech każdy dzień spędzony w murach tej szkoły będzie pełen inspiracji, odkryć i sukcesów. Niech 40 lat to dopiero początek drogi, która będzie prowadziła do coraz większych osiągnięć, a szkoła będzie miejscem, gdzie rozwija się nie tylko wiedza, ale również wartości, przyjaźń i wspólnota. Życzę wszystkim nauczycielom wytrwałości w pracy, a uczniom pasji w nauce i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań.  Z serca życzę Wam wszystkim kolejnych 40 lat wspaniałych sukcesów i niezapomnianych chwil - powiedział do zebranych prezydent Krzysztof Chojniak. 

Na zakończenie na wszystkich czekał urodzinowy tort.