Poważny wypadek w gminie Kamieńsk. Ciężko ranne młode osoby trafiły do szpitali w Bełchatowie i Radomsku [Foto]

Poważny wypadek w gminie Kamieńsk. Ciężko ranne młode osoby trafiły do szpitali w Bełchatowie i Radomsku [Foto]
KP PSP Radomsko

Wypadek w gminie Kamieńsk na granicy powiatów radomszczańskiego i bełchatowskiego. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych ranne zostały dwie młode osoby, 20-letni pasażer i 22-letnia mieszkanka gminy Kamieńsk podróżujące skodą fabią.  

Do poważnego wypadku na DW 484 w miejscowości Szpinalów w gminie Kamieńsk doszło w sobotę, 11 marca. O godzinie 21.19 do akcji ratunkowej na pograniczu powiatów radomszczańskiego i bełchatowskiego zostali zadysponowani strażacy z czterech zastępów straży pożarnej. W wyniku zderzenia skody fabia i forda mondeo poważnie ranne zostały dwie osoby. 

-Kierująca skodą fabia włączając się do ruchu z drogi wewnętrznej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od Kamieńska fordowi mondeo. Zarówno sprawczyni, 22 – letnia mieszkanka gminy Kamieńsk, jak i jej pasażer odnieśli liczne obrażenia. Zostali oni przewiezieni do szpitala. 28 – letni kierowca z forda był trzeźwy, nie odniósł też obrażeń ciała. Stan trzeźwości sprawczyni będzie wiadomy po przeprowadzonych badaniach krwi. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali szereg niezbędnych czynności procesowych, które odpowiedzą na pytania dotyczące dokładnych okoliczności wypadku - informuje Agnieszka Kropisz z KPP Radomsko.

Kierująca skodą 22 - letnia mieszkanka gminy Kamieńsk z licznymi obrażeniami ciała została zabrana do szpitala w Bełchatowie. Z kolei podróżujący z nią 20-latek trafił do placówki w Radomsku.  28-letni kierowca forda, mieszkaniec Gorzkowic w powiecie piotrkowskim nie doznał obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.