wersja testowa serwisu

Rosną mury strażnicy OSP w gminie Aleksandrów!

osp
UG Aleksandrów

Trwają intensywne prace przy budowie strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie nad Czarną. Realizacja tak dużej inwestycji jest możliwa dzięki środkom pochodzącym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. 

W ramach projektu wykonana zostanie rozbudowa i nadbudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej według projektu indywidualnego oraz rozebranie części istniejącego budynku OSP. Do zakresu prac wchodzić będzie również wykonanie remontu w istniejącej wieży OSP, a także zagospodarowanie terenu wokół całego obiektu.

- Budowa strażnicy jest dopełnieniem wielu zadań, które były realizowane przez samorząd gminy Aleksandrów na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Aleksandrów. Zależało nam na realizacji tej inwestycji tym bardziej, że jest ściśle powiązana z dbałością o bezpieczeństwo publiczne. Żywię nadzieję, że nowa strażnica będzie nie tylko drugim domem dla naszych strażaków, ale także będzie stanowiła symbol wzajemnej pomocy, życzliwości i otwarcia na sprawy drugiego człowieka. Niech dobrze służy wszystkim mieszkańcom naszej gminy – mówi Paweł Mamrot- Wójt Gminy Aleksandrów.

Wykonawcą tej inwestycji jest firma ESINVEST.