wersja testowa serwisu

Ruszają konsultacje w sprawie południowej obwodnicy Piotrkowa Trybunalskiego

piotrkow-mapa-1637149800
UM Piotrków Trybunalski

W przyszłym tygodniu ruszają konsultacje społeczne dla projektu budowy południowej obwodnicy Piotrkowa Trybunalskiego. Miejscy urzędnicy, którzy przygotowują projekt studium komunikacyjnego dla potrzeb inwestycji, zapraszają mieszkańców do wyrażenia opinii w przedmiotowym temacie. W jaki sposób piotrkowianie mogą wyrazić swoje zdanie? Jak wziąć udział w konsultacjach? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu. 

Konsultacje z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego ruszają już za niespełna tydzień w poniedziałek, 29 listopada i potrwają do 6 grudnia 2021. Swoją opinie będzie można wyrazić na dwa sposoby,w formie:

  • pisemnej, z wykorzystaniem przygotowanego formularza on-line,
  • protokołowanego spotkania ogólnodostępnego on-line z mieszkańcami, które odbędzie się 1 grudnia 2021 roku (środa), od godziny 17: 00. Link do spotkania zostanie zamieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego pod adresem internetowym: www.bip.piotrkow.pl oraz stronie internetowej Urzędu Miasta www.piotrkow.pl.

Jak podkreślają urzędnicy, projektowane warianty przebiegu południowej obwodnicy miasta zostaną podane do publicznej wiadomości z dniem rozpoczęcia konsultacji, a ich celem jest zebranie propozycji, uwag i opinii dotyczących konsultowanego dokumentu.
Ważne! Propozycje i opinie nie będą uwzględnione, gdy:

  • zostaną przekazane w innej formie niż na formularzu konsultacyjnym (z wyjątkiem uwag, propozycji i opinii zgłoszonych podczas spotkania on-line);
  • zostaną złożone przed 29 listopada 2021 r. i po 06 grudnia 2021 r.;
  • nie zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem.