Śmiertelny wypadek na DK 91. Po zderzeniu Fiata Pandy i BMW zmarła 50-letnia pasażerka, jeden z kierowców w szpitalu [Foto]

PHOTO-2024-07-04-08-50-34-1_20240704-070603_1
KMP Piotrków Trybunalski

Śmiertelny wypadek na granicy Piotrkowa Trybunalskiego i gminy Rozprza. Na DK 91 doszło do zderzenia dwóch osobówek. Niestety, śmierć na miejscu poniosła pasażerka jednego z pojazdów. 

Do zderzenia doszło na drodze krajowej nr 91 na wysokości skrzyżowania z ulicami Moryca i Mazowieckiej. Była godzina 5.25, kiedy służby dostały wezwanie do wypadku. Na miejscu cały czas pod nadzorem prokuratora pracują piotrkowscy policjanci. Co w tej chwili wiemy o okolicznościach tragedii?

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Fiatem Pandą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony Zalesic w kierunku ulicy Moryca nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi marki BMW. Ten samochód z kolei poruszał się od strony Piotrkowa Trybunalskiego w kierunku Rozprzy. Doszło do zderzenia obu pojazdów- przekazuje asp. sztab. Izabela Gajewska, rzecznik prasowy KMP Piotrków Trybunalski.

W wyniku poniesionych obrażeń pasażerka Fiata Pandy, 50-latka poniosła śmierć na miejscu. Kierowca tego samochodu został przewieziony do szpitala. Za kierownicą BMW 27-letnie mężczyzna, był trzeźwy.

W tej chwili trasa DK 91 jest zablokowana.