wersja testowa serwisu

Śmiertelny wypadek na krajowej „dwunastce”. Droga jest zablokowana

Śmiertelny wypadek na krajowej „dwunastce”. Droga jest zablokowana
fot. KPP w Opocznie

Wszystkie służby ratunkowe pracują na drodze krajowej nr 12, gdzie przed godziną 20:00 doszło do śmiertelnego wypadku.

W poniedziałek, 12 października przed godziną 20:00 do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na krajowej „dwunastce". Na wysokości miejscowości Strzelce (gm. Mniszków) prawdopodobnie doszło do potrącenia pieszego przez samochód ciężarowy. Osoba ta została przygnieciona przez pojazd. Zespół Ratownictwa Medycznego odstąpił od resuscytacji krążeniowo-oddechowej i lekarz stwierdził zgon.

Policjanci wprowadzili objazdy na trasie Opoczno - Piotrków Trybunalski. Kierowcy jadący w kierunku Piotrkowa są kierowani przez Mniszków do Wójcina. Z Piotrkowa Tryb. w Sulejowie analogicznie, policjanci kierują na drogę krajową nr 74 do Wójcina. Utrudnienia mogą potrwać do 24:00.

Po wykonaniu działań przez policję i prokuraturę strażacy będą prowadzili działania humanitarne - wydobycie zwłok.

- Bardzo prosimy o ostrożną jazdę. Pieszym przypominamy o zakładaniu elementów odblaskowych. Na drogach panują bardzo trudne warunki. Padający deszcz ogranicza widoczność i bezpieczeństwo - apelują mundurowi.

Aktualizacja: 
...

EOP24 - Wiadomości Opoczno - Wiadomości - Śmiertelny wypadek w gminie Mniszków. Kursant nauki jazdy śmiertelnie potrącił pieszego