Strzelecka rywalizacja w ramach otwartych zawodów „Piotrkowska Strzelanka"

strzelanka
Akademia Bezpieczeństwa/ Facebook

Piotrkowska Akademia Bezpieczeństwa zaprasza na kolejne, comiesięczne otwarte zawody strzeleckie „Piotrkowska Strzelanka". Najbliższa rywalizacja odbędzie się już w niedzielę, 16 czerwca na Strzelnicy Myśliwskiej przy ul. Wierzejskiej 100.

W zawodach może uczestniczyć każdy, bez względu na doświadczenie. Mniej doświadczone osoby mogą liczyć na wsparcie doświadczonej kadry instruktorskiej. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w zawodach pod opieką pełnoprawnego opiekuna.

Konkurencje:

  • Pistolet – 25 metrów,
  • Karabin – 50 metrów,
  • Karabin – 100 metrów,
  • Strzelba dynamiczna,
  • Piotrkowski Trap.


Podczas wydarzenia istnieją strefy, w których obowiązuje ochrona wzroku i słuchu. Osoby biorące udział w konkurencjach „strzelba dynamiczna" i „pistolet dynamiczny" oraz widzowie są zobowiązani do noszenia okularów ochronnych (mogą być to zwykłe okulary przeciwsłoneczne). 

Zawody są zaliczane do przedłużenia licencji Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, co jest dodatkowym atutem dla aktywnych strzelców sportowych.

Rejestracja strzelców odbywa się w dniu wydarzenia w Biurze Zawodów w godzinach 8:00-12:00. Regulamin zawodów jest dostępny do pobrania w załączniku. Więcej informacji TUTAJ. Kolejna taka impreza odbędzie się 21 lipca.

Źródło: UM Piotrków Trybunalski