wersja testowa serwisu

Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny w Proszeniu zapraszają do siebie. Trwa rekrutacja

szkoaa-8-1617270997

„Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu". (R. Fulghum). Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny w Proszeniu zaprasza.

Sezon rekrutacji w pełni. Mamo, tato, jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem przedszkola lub szkoły podstawowej dla swojego dziecka, nasza placówka, czyli Szkoła Podstawowa im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich oraz działający przy niej Oddział Przedszkolny w Proszeniu, zapraszają.

Placówka to bezpieczny, nowoczesny obiekt, kompleksowo wyposażony pod wymagania podstawy programowej, nastawiony na wszechstronny rozwój Państwa dzieci. To co wyróżnia szkołę spośród innych szkół i przedszkoli, to przede wszystkim innowacyjność w podejmowanych działaniach. Na co dzień w pracy z dziećmi łączone są dobra zabawa z wszechstronną edukacją, dzieci są wspierane w realizowaniu ich własnych planów i marzeń. Poznają  otaczający świat w formie i tempie dostosowanym indywidualnie do każdego dziecka. Ponadto jest to placówka nastawiona na rozbudzanie ciekawości świata i rozwój zainteresowań, a kadra to kompetentne i wykształcone osoby, dla których wykonywany zawód jest pasją.

Ale o tym, jak i o wszystkich interesujących działaniach palcówki można dowiedzieć się z filmów promocyjnych, zaglądając na stronę www.spproszenie.pl lub profil na Facebooku (Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Proszeniu). 

Wybierając palcówkę dla Waszego dziecka pamiętajcie, że "(…)Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało." (Janusz Korczak).

Źródło: UM Wolbórz