Teresa Werner wystąpi na deskach piotrkowskiego MOKu

img11
www.teresawerner.pl/

Choć do przyszłorocznego Dnia KObiet jeszcze bardzo dużo czasu, to piotrkowskie Miejski Ośrodek Kultury już zaprasza na ten dzień - i to nie tylko panie - na koncert Teresy Werner.

Teresa Werner jest jedną z najbardziej zapracowanych wokalistek w Polsce. Od szesnastego roku życia związana była z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W 2012 roku Teresa Werner ruszyła solową ścieżką kariery. I patrząc na ilość wyświetleń w popularnych serwisach internetowych jej utworów, a także kalendarz koncertów można jasno powiedzieć, że było to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Pierwszy solowy album wokalistki "Spełnić marzenia", szybko stał się hitem, przeboje "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała", "Kocham swoje morze" podbijają listy przebojów. Dla piotrkowskichmiłośników głosu i urody Teresy Werner szykuje się więc nie lada gratka

Wokalistka na deskach MOK w Piotrkowie Trybunalskim wystąpi 8 marca. Piosenkarka wystąpi ze swoimi największymi hitami! Bilety w cenie 120 zł już od 21 listopada w sprzedaży, zarówno w kasie MOK jak i na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.