Trwają zapisy do piotrkowskiego VIII Nocnego Półmaratonu

dsc6653-1715154868
piotrkow.pl

Trwają zapisy do VIII Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur. W tym roku uliczny bieg odbędzie się 14 czerwca. Wielkie wydarzenie sportowe, które na dobre wpisało się w coroczne obchody miasta, zbliża się wielkimi krokami! Już 14 czerwca w Piotrkowie odbędzie się ósma edycja Nocnego Piotrkowskiego Półmaratonu Wielu Kultur.

Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy przygotowali dwa dystanse ulicznego biegu: klasyczny półmaraton (21 km) oraz ćwierćpółmaraton, który liczy 5,2 km. Trasa, jaką będą mieli do pokonania uczestnicy została wytyczona m.in. przez Al. Kopernika i Piłsudskiego, ul. Słowackiego, POW, Sienkiewicza i Jerozolimską, a także Rynek Trybunalski.

- Do tej pory na VIII Nocny Półmaraton Piotrkowski zapisało się 348 osób. Nie brakuje również międzynarodowych rejestracji zawodników m.in. z Wenezueli – informują pracownicy OSiR.

Zapisy online do tegorocznego półmaratonu i ćwierćpółmaratonu potrwają do 10 czerwca >>> KLIKNIJ. Bieg rozpocznie się o godz. 21.00. Regulamin VIII Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur do pobrania poniżej w załączniku.

Nazwa pliku: regulamin-nocny-polmaraton-pio-1715249973
Rozmiar pliku: 157 kb
Pobierz plik