wersja testowa serwisu

Władze powiatu piotrowskiego doceniły pracę pedagogów

IMG_20201013_100554
fot. Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim

Dzień Komisji Edukacji Narodowej to okazja, żeby przypomnieć o tym, jak ważne dla przyszłości kraju jest kształcenie młodzieży, ale także by docenić tych, którzy niosą przysłowiowy kaganek oświaty. Władze Powiatu Piotrkowskiego wysoko oceniają pracę nauczycieli i corocznie nagradzają najlepszych.

Okres pandemii nie sprzyja publicznym galom, dlatego Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak wraz z Wicestarostą, Dariuszem Magaczem, w bardzo kameralnej uroczystości, z zachowaniem środków ostrożności, wręczyli Nagrody Starosty Piotrkowskiego. W tym roku otrzymały je dyrektorki szkół powiatowych: Dagmara Razik – dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Wolborzu, Wiesława Olejnik – dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Władysława Stanisława Reymonta w Szydłowie.

Spośród zgłoszonych kandydatur nauczycieli nagrody przyznano: Agnieszce Jaroniek – nauczycielce Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Juliusza Poniatowskiego w Czarnocinie, Annie Kroczyńskiej – nauczycielce Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Władysława Stanisława Reymonta w Szydłowie i Anetcie Mielczarek – nauczycielce a obecnie p.o. dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego im. Wincentego Witosa w Bujnach.

Starostowie wręczyli podziękowania nagrodzonym i złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych Powiatu Piotrkowskiego, podkreślając, że w tych trudnych czasach liczą na ich wytrwałość i zaangażowanie w kształcenie młodego pokolenia i dobre przygotowanie uczniów do funkcjonowania w dorosłym życiu i na lokalnym rynku pracy.

źródło: Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim