wersja testowa serwisu

Zaginął 16-letni Kamil z autyzmem. Trop urywa się na dworcu w Piotrkowie! Policja prosi o pomoc

zaginiony
SOS Zaginięcia/ Facebook

Policja w województwie łódzkim poszukuje 16-letniego Daniela Nowickiego. Nastolatek mieszka w Barczkowicach w gminie Kamieńsk, to właśnie tam pod jednym z marketów znaleziono jego rower. Później pewnym jest, że chłopak wsiadł na stacji kolejowej w Kamieńsku do pociągu i odjechał do Piotrkowa Trybunalskiego - to właśnie tam urywa się trop za 16-latkiem. Policja prosi o pomoc i kontakt w przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji na temat 16- latka. Sytuacja jest o tyle pilna, że chłopak cierpi na autyzm, ma problemy z nawiązywaniem nowych relacji, raczej trzyma się z dala od obcych.

Jak informuje portal SOS Zaginięciaw tej sytuacji dochodzi do zagrożenia zdrowia a nawet życia poszukiwanego. Co na ten moment wiadomo? Policja w Radomsku podkreśla, że w miniony poniedziałek, 30 sierpnia, około godz. 15:00 chłopak wybrał się na rowerze do pobliskiego sklepu Biedronka w Kamieńsku. Pod marketem odnaleziono rower 16-latka. Następnie, według ustaleń policji, chłopak poszedł na dworzec PKP w Kamieńsku, skąd o 15:24 odjechał pociągiem do Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie wysiadł.

- Przejrzeliśmy materiał z kamer monitoringu w Piotrkowie Trybunalskim, widzieliśmy na nagraniach, że 16-latek wysiadł z pociągu i wszedł w jedną z piotrkowskich uliczek, tam trop za Danielem się urywa. Policja w Piotrkowie Trybunalskim przejrzała już materiał z miejskiego monitoringu, ale na razie los chłopaka jest jedną wielką niewiadomą - poinformowała nas oficer prasowy KPP w Radomsku.

16-latek ma co prawda przy sobie telefon, ale ten jest nieaktywny. Daniel ma autyzm, ma problemy z nawiązywaniem nowych relacji, raczej trzyma się z dala od obcych.

Rysopis

  • Daniel Nowicki, lat 16
  • około 170 cm wzrostu, średnią budowę ciała, niebieskie oczy oraz włosy ciemny blond
  • w dniu zaginięcia ubrany był w czarne sandały z żółtymi elementami, siwą kurtkę ortalionową z kapturem oraz spodnie moro szaro-zielone.


Jeśli ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, prosimy o kontakt z policją pod nr alarmowym 112 lub 791 314 986.