wersja testowa serwisu

Pawłów Górny: Nie żyje 23-letni kierowca daewoo. Uderzył w drzewo i zginął na miejscu

9B3E1DDB-8EFB-49A5-8E6D-AA1E91292D41
fot. OSP Wola Krzysztoporska

Czwartek, 7 października był wyjątkowo pechowym dniem na drogach powiatu piotrkowskiego. Chwilę po tym, jak służby interweniowały na miejscu wypadku w Truszczanku na budowanym odcinku autostrady A1 doszło do drugiego zdarzenia. Niestety w Pawłowie Górny wypadek miał najtragiczniejszy z możliwych finałów. Śmierć na miejscu poniósł 23-letni kierowca. 

Najpierw, po godzinie 13.30 doszło do poważnego zderzenia dwóch pojazdów - busa i osobowego porsche na 365 kilometrze A1. Do miejscowości Truszczynek w gminie Rozprza zadysponowano dwa śmigłowce LPR, w wyniku zderzenia cztery osoby zostały poszkodowane.

Szerzej o tym wypadku pisaliśmy w artykule >>> Truszczanek: VW uderzył w Porsche. Cztery osoby trafiły do szpitala

Była 15.10, gdy służby zostały wezwane do kolejnego zdarzenia drogowego. W Pawłowie Górnym na terenie gminy Wola Krzysztoporska zginął 23-letni kierowca samochodu osobowego.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca daewoo tico, 23-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, jechał od strony Pawłowa Górnego w kierunku Parzniewic. W pewnym momencie na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Niestety zginął na miejscu - poinformowała st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Zobacz zdjęcia: