Sklepowy złodziej uciekał przed policją z czterema plecakami

240-178263_mo2-216
KMP Piotrków Trybunalski

Sulejowscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy dopuścili się kradzieży sklepowej. Łupem mieszkańców powiatu padły m.in. elektronarzędzia i alkohol. Amatorzy cudzego mienia usłyszeli już zarzuty.

We wtorek, 26 września policjanci Komisariatu Policji w Sulejowie otrzymali zgłoszenie, że czterech mężczyzn w jednym z marketów na terenie miasta ukradło towar. Na miejscu okazało się, że trzem z nich udało się uciec przed przybyciem policji. 

- Dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości terenu mundurowi kilkanaście minut później ujęli dwóch kolejnych amatorów cudzego mienia. Ostatni z nich również został zatrzymany podczas patrolowania pobliskiego terenu przez funkcjonariuszy. Mężczyzna ten na widok radiowozu nerwowo się zachowywał po czym zaczął uciekać. Policjant podjął za nim pieszy pościg zatrzymując czwartego z mężczyzn, który przy sobie posiadał cztery plecaki w środku których znajdowały się łupy z kradzieży na łączną kwotę blisko 600 złotych - przekazuje st. post. Edyta Daroch z KMP Piotrków Trybunalski.

Zatrzymani to mężczyźnie w wieku od 23 do 37 lat mieszkańcy powiatu piotrkowskiego. Usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

CZYTAJ >>> Zasnął w samochodzie na środku skrzyżowania! Kiedy policjant otworzył drzwi VW wszystko stało się jasne